hepsiburada kimin

Hepsiburada Kimin ? Hepsiburada Kim Kurdu ? Hepsiburada Sahibi Kim ? Hepsiburada Kime Ait

Hepsiburada Doğan Holding tarafında 1998 yılında kurulmuş, internet üzerinden alışveriş hizmeti veren bir sitedir. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alıveriş sitelerinden birisidir. 2013 yılında yılın e-ticaret sitesi unvanını almıştır. 

Peki hepsiburada kimin ? Şirketin sahibi Doğan Grubunun iştiraki olan D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. dir. Şirket internet sitesi projelerini Doğan Online çatısı altında toplamıştır. Şirketin hepsiburada.com haricinde; nesine.com, evmanya ve altıncı cadde adında markaları da vardır. Hepsiburada kurucuları arasında bir çok alıveriş sitesinde yöneticilik yapmış ve şuanda hızlıal'da genel müdür olan Kaan Dönmez de bulunmaktadır.

Hepsiburada İletişim

Çağrı Merkezi : 0850 252 40 00
Genel Müdürlük : Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul
Operasyon Merkezi : Mimar Sinan Mah. Karadeniz Cad. No:152 Paşaköy-Sultanbeyli / İstanbul

Hepsiburada Ofis


Not: Yukarıda yazılan bilgiler hepsiburada  kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz hepsiburada kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Ekim 2015 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger