bim sahibi kim

Bim Kimin ? Bim Sahibi Kim ? Bim Kime Ait ? Bimi Kim Kurdu ?

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.) 1995 yılında 21 mağazayla faaliyetlerine başlamıştır.Temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteli ürünleri tüketiciye ulaştırmaktır. Yüksek indirim (hard-discount) modelini Türkiye de ilk uygulayan firmadır. Peki bim sahibi kim ? bim kimin ? Bim market portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.Haftalık olarak güncellenen bim aktüel ürünler sayesinde, tüketicinin yoğun ilgisi görülmektedir.Bim marketin büyük çoğulluğu hakla açık olmasının yanında firmanın sahipleri arasında en çok hisseye sahip Mustafa Latif Topbaş dır. Ayrıca Mustafa Latif Topbaş Albaraka Türk Katılım Bankası'ın da en çok paya sahip Türk ortağı dır.


Bim Ortaklık Yapısı
Mustafa Latif Topbaş  %14,78
Ahmet Afif Topbaş % 9,39
Abdulrahman El Khereiji  % 2
Firdevs Çizmeci  % 1,15
Fatma Fitnat Topbaş  % 1,00
Ahmed Hamdi Topbaş  % 0,53
Ahmet Hamdi Topbaş  % 0,17
Ömer Hulusi Topbaş  0,12
İbrahim Halit Çizmeci  % 0,00
Diğer (Halka Açık)  % 70,86BİM, satılacak ürünleri koliler içinde teşhir ederek, gereksiz maliyet kurtulur. Mağaza maliyetlerinin düşük olması sebebiyle BİM de satılan ürünlerin fiyatlarıda düşüktür.Böylece tüketici uygun fiyatlarda bim aktüel ürünlere sahip olur. Bunun yanıda BİM müşterileri, memnun kalmadıkları ürünleri de iade etme hakkına sahiptirler. Bim katalog ürünleri, müşterileri için yüksek kaliteli ürünler olup özel olarak sınırlı sayıda üretilmektedir. Böyle, BİM müşterilerinin, ödedikleri para, ambalaja ve markaya gitmez ürünün kendisi için para öderler. Bim broşür ürünleri her hafta yenilenen yüzüyle tekrar sizlerle, Bim A.Ş tarafında her hafta özenle seçilen ve vitrinleri süsleyen ürünler en uygun fiyatla bu haftalık bim broşür kataloğunda toplanmıştır.Ürünler hakkında bilgi almak ve fırsat-kampanya günlerini değerlendirmek için, bim broşür görselini incelemeniz yeterli olacaktır.Sınırlı sayıda üretilen ve bu ürünler arasında hoşunuza gidenleri, bim markete giderek, satış haftasını kaçırmadan satın alabilirsiniz.Kısaca bim market broşür ürünleri sizler için burada, fırsatları kaçırmayın pişman olmayın....

Not: Yukarıda yazılan bilgiler Bim kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz a101 Bim kimin ve Bim sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Nisan 2015 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.
 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger